Usunięcie nieaktualnej informacji

Tutaj możemy zgłaszać ogólne uwagi oraz opinie na temat funkcjonowania serwisu ZNPD.pl (forum dostępne dla niezarejestrowanych)
robertz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:08

Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: robertz »

Witam,
miałem konto na sekrata.pl, ale zostało ono usunięte.
Jednakże na znpd dalej jest informacja, że takie konto posiadam.
To samo mam na kokosie, gdzie w górnym prawym rogu pojawia się rząd małych ikonek, a wśród nich ikonka sekraty. Ikonka jest szara, w przeciwieństwie do ikonek z zakra i zakramini, które są zielone (mam konta na tych dwóch portalach).
Co trzeba zrobić, aby z znpd.pl i i z kokosa zniknęły informacje, iż posiadam konto na sekrata.pl?

Pozdrawiam

robertz
rogers
Administrator
Posty: 73
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:54

Re: Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: rogers »

Ikonka szara oznacza, że na danym koncie nie ma zadłużenia.
Po drugie, konto na Sekrata cały czas istnieje, wiec nie widzę żadnego powodu do ew. usunięcia tego powiązania.
robertz
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:08

Re: Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: robertz »

Witam,
dziękuję za szybka odpowiedź.
Ale może Pan wie, co zrobić, żeby to powiązanie zniknęlo.
Zgodnie z regulaminem sekraty wysłałem do nich maila z informacja , iz chcę usunąc konto.
W tej chwili, gdy próbuję się zalogowac na swoje dawne konto, to otrzymuje odpowiedź, iż: "Podany login lub hasło jest błędne (sprawdź czy nie jest wciśnięty klawisz CapsLock)"
Tak więc, konto zostało chyba usuniete, a przynajmniej dostęp do niego został zablokowany.
Czy mam napisać do sekraty raz jeszcze raz? a jeżeli tak, to o co ich prosić?
a może należy zrobić jeszcze coś innego?
Będę wdzięczny za wskazówki.
inte123
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2013, 19:58

Re: Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: inte123 »

Ja też mam pytanie tematycznie powiązane- chodzi o usunięcie nieaktualnej informacji o zadłużeniu jednego z PB na jednym z serwisów SL, na których jestem.
Mianowicie ktoś się zlitował i oddał w końcu pieniądze, które był mi dłużny od dłuższego czasu. Chciałbym jakoś tę informację przekazać do statystyk ale czy jest tutaj jakiś mechanizm przewidziany dla takich sytuacji ?
Z góry dziękuję za odp.
inte123
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2013, 19:58

Re: Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: inte123 »

.. I jeszcze jedno. Mianowicie widzę że informacje tutaj zawarte są nieprecyzyjne. Mam jakieś 3 'Konta powiązane' cokolwiek to oznacza. Czy można się tego jakoś pozbyć?
rogers
Administrator
Posty: 73
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:54

Re: Usunięcie nieaktualnej informacji

Nieprzeczytany post autor: rogers »

inte123 pisze:Ja też mam pytanie tematycznie powiązane- chodzi o usunięcie nieaktualnej informacji o zadłużeniu jednego z PB na jednym z serwisów SL, na których jestem.
Mianowicie ktoś się zlitował i oddał w końcu pieniądze, które był mi dłużny od dłuższego czasu. Chciałbym jakoś tę informację przekazać do statystyk ale czy jest tutaj jakiś mechanizm przewidziany dla takich sytuacji ?
Z góry dziękuję za odp.
Proszę o przesłanie szczegółów nt. tej sprawy na kontakt@znpd.pl
ODPOWIEDZ