Kwota windykacji

Miejsce na zgłoszenie błędu w serwisie ZNPD.pl
Grześ86
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2010, 16:47

Kwota windykacji

Nieprzeczytany post autor: Grześ86 »

Witam! Zauważyłem, że kwota na jaką jest windykowana pożyczka nie zawiera odsetek naliczonych przez kokosa. Wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby te odsetki zostały dodane. A poza tym jakby była podana data przeterminowania pożyczki, to łatwiej było by liczyć odsetki (taka opcja tez by mogła byc :) )
rogers
Administrator
Posty: 73
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:54

Re: Kwota windykacji

Nieprzeczytany post autor: rogers »

Grześ86 pisze:Witam! Zauważyłem, że kwota na jaką jest windykowana pożyczka nie zawiera odsetek naliczonych przez kokosa. Wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby te odsetki zostały dodane. A poza tym jakby była podana data przeterminowania pożyczki, to łatwiej było by liczyć odsetki (taka opcja tez by mogła byc :) )
Witam również!

Serwis z założenia nie uwzględnia odsetek naliczonych przez Kokosa ze względu na ich relatywnie niskie kwoty oraz nieproporcjonalną trudność w dołączeniu ich do ogólnych statystyk.
Natomiast odsetki karne, w przypadku własnych pożyczek przeterminowanych, są wyświetlane przez dodatek do przeglądarki po prawej stronie aukcji.

Pozdrawiam
robinho22

Re: Kwota windykacji

Nieprzeczytany post autor: robinho22 »

rogers pisze:
Grześ86 pisze:Witam! Zauważyłem, że kwota na jaką jest windykowana pożyczka nie zawiera odsetek naliczonych przez kokosa. Wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby te odsetki zostały dodane. A poza tym jakby była podana data przeterminowania pożyczki, to łatwiej było by liczyć odsetki (taka opcja tez by mogła byc :) )
Witam również!

Serwis z założenia nie uwzględnia odsetek naliczonych przez Kokosa ze względu na ich relatywnie niskie kwoty oraz nieproporcjonalną trudność w dołączeniu ich do ogólnych statystyk.
Natomiast odsetki karne, w przypadku własnych pożyczek przeterminowanych, są wyświetlane przez dodatek do przeglądarki po prawej stronie aukcji.

Pozdrawiam
właśnie nie są już wyświetlane powyższe dane, czy to jakiś błąd??
nie jest wyświetlana tez kwota inwestycji - windykacje
rogers
Administrator
Posty: 73
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:54

Re: Kwota windykacji

Nieprzeczytany post autor: rogers »

Rozumiem, że chodzi jedynie o dane generowane przez dodatek wyświetlane na aukcji na Kokosie, tak?
Czy na pewno ma Pan zainstalowany i działający dodatek, czy pojawiają się pod nickiem PB kontrolki z kontami powiązanymi itp?

Pozdrawiam
x.
robinho22

Re: Kwota windykacji

Nieprzeczytany post autor: robinho22 »

jednak jest wszystko OK była to kwestia ponownego zalogowania do znpd


Ostatnio przesunięty w górę 11 wrz 2011, 16:07 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ